APMOKĖJIMAS

Kaip galiu atsiskaityti už nuomojamą techniką?

Galite iš karto atsiskaityti garsokorta.lt portale pasirinkę atsiskaitymo per el. bankininkystę paslaugą. Šiuo atveju būsite nukreipti tiesiogiai į savo el. bankininkystės paskyrą ir matysite savo galutinę mokėjimo sumą, kurią turėsite apmokėti.

Taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais atsiimdami nuomojamą įrangą.

Ar reikalingas užstatas?

Užstatui paliekamas asmens dokumentas – Pasas arba ID kortelė. Jei nuomojamos technikos vertė yra didesnė nei 1000 Eur paliekamas užstatas – 30% technikos vertės bei asmens dokumentas.

SUJUNGIMAS IR PROGRAMAVIMAS

Ar galiu nuomojamą techniką susijungti pats?

Taip galite. Nuomodamiesi techniką gausite aiškias sujungimo instrukcijas.

Ar galiu nuomojamą apšvietimo techniką susiprogramuoti pats?

Taip, jei turite reikiamas žinias ir įgūdžius. Tai sudėtinga procedūra, todėl to nerekomenduojame daryti patiems.

Kas yra apšvietimo technikos programavimas?

Programuojant nustatomos apšvietimo scenos, sinchroninis apšvietimo galvų judėjimas, visų elementų spalvų keitimasis. Programuota šviesa sukuria kintančią atmosferą, pavyzdžiui renginio pradžioje sukuriama jauki šiltų atspalvių atmosfera, o šokių metu apšvietimas pakinta į aktyvų įvairiaspalvį, klubinį šokių aikštelės apšvietimą.

GEDIMAI

Ką daryti jeigu renginio sugedo įranga?

Už renginio metu sugedusią įrangą yra atsakingas įrangą išsinuomavęs įrangos naudotojas. Įranga gali sugesti jeigu yra laikoma drėgnoje vietoje, laikoma tiesioginiuose saulės spinduliuose, apipilama skysčiais, mechaniškai sugadinama ją numetus ar kitaip pažeidus, dėl netvarkingos elektros instaliacijos ar netolygios el. srovės.

Ką daryti įrangai sugedus?

Sugedusią įrangą reikia atjungti iš elektros lizdo, supakuoti į jai priklausantį dėklą ir laikyti vėsioje sausoje vietoje.

Apie gedimą pranešti garsokorta.lt konsultantui telefonu arba el. Paštu.

Kaip atlyginama už renginio metu sugedusią įrangą?

Grąžinant įrangą ji kiekvieną kartą patikrinama, nustačius gedimą išrašomas žalos suderinimo aktas. Žala kompensuojama pagal šį aktą.

Ką daryti jei išsinuomota įranga neveikia?

Kiekvieną kartą perduodant nuomai įrangą ji yra patikrinama. Jei sustačius įrangą į vietas ir sujungus ji neveikia – nedelsiant skambinkite garsokorta.lt konsultantui ir praneškite apie esamą situaciją.Prieš tai nepamirškite patikrinti ar įjungėte prietaisus į elektros lizdą.

VĖLAVIMAS GRĄŽINTI

Kada grąžinti išsinuomotą techniką?

Jei vėluojate techniką grąžinti iki ateinančios dienos 10 val. ryto turite būtinai apie tai pranešti ir galėsite grąžinti iki 12 val. dienos. Neparanešus apie galimą vėlavimą arba grąžinant vėliau nei 12 val. dienos, skaičiuojama pusė vienos dienos nuomos kaina.

NUOMOS TERMINO PRATĘSIMAS

Ar išsinuomavęs techniką vienai parai galiu pratęsti nuomos terminą?

Norėdami pratęsti nuomojamos technikos grąžinimo terminą privalote informuoti garsokorta.lt konsultantą telefonu arba el. paštu. Nuomos terminų kainos nurodytos garsokorta.lt skiltyje #Kiek kainuoja.

TECHNIKOS PRARADIMAS

Ką daryti jei dingo išsinuomota technika?

Praradęs išsinuomotą techniką, nuomininkas pilnai atlygina visą prarastos technikos kainą.